Leírás és Paraméterek
Az MCX rozsdamentes acél többszintes hűtő termékcsalád ideális az impulzusvásárlások ösztönzésére. Többféle méretben elérhető, kézi reteszelhető zárható biztonsági redőnnyel. Szolgálat közben hűtött bemutatóként, zárás után pedig biztonságos tárolóként használható.
- Ideális impulzusvásárlásokhoz
- Zárható biztonsági roló
- Ventilátoros hűtés
- Állítható polcok
- Teljesen automata
- Fékezhető görgők
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Ártartó csík tartozék
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -1 és +5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 225 / 160 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 440 / 370 liter |
| Teljes megjelenített terület | 0.89 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | Görgők |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | LED opcióként |
| Polcok száma és típusa | 4 állítható |
| Polc színe | Rozsdamentes acél |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 149g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | E |
| EPREL nyilvántartási szám | 1444017 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 25°C 60% RH |
| Energiafogyasztás | 10.59 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 3865 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 670 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 56 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 868 x 740 x 1994 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 980 x 790 x 2150 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 28 db |
| GTIN / EAN | 5708181722395 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.327.400 Ft + ÁFA
(1.685.798 Ft)
1.323.200 Ft + ÁFA
(1.680.464 Ft)
1.351.100 Ft + ÁFA
(1.715.897 Ft)
1.353.200 Ft + ÁFA
(1.718.564 Ft)
1.364.300 Ft + ÁFA
(1.732.661 Ft)
1.365.500 Ft + ÁFA
(1.734.185 Ft)
1.365.500 Ft + ÁFA
(1.734.185 Ft)
