Leírás és Paraméterek
Az MCX rozsdamentes acél többszintes hűtő termékcsalád ideális az impulzusvásárlások ösztönzésére. Többféle méretben elérhető, kézi reteszelhető zárható biztonsági redőnnyel. Szolgálat közben hűtött bemutatóként, zárás után pedig biztonságos tárolóként használható.
- Ideális impulzusvásárlásokhoz
- Zárható biztonsági roló
- Ventilátoros hűtés
- Állítható polcok
- Teljesen automata
- Fékezhető görgők
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Ártartó csík tartozék
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -1 és +5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 310 / 230 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 680 / 580 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1.46 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | Görgők |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | LED opcióként |
| Polcok száma és típusa | 4 állítható |
| Polc színe | Rozsdamentes acél |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 2 x 140g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | F |
| EPREL nyilvántartási szám | 1444019 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 25°C 60% RH |
| Energiafogyasztás | 17.67 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 6449 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1080 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 61 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1250 x 436 x 1250 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1312 x 740 x 1994 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1400 x 790 x 2150 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 22 db |
| GTIN / EAN | 5708181722401 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.840.600 Ft + ÁFA
(2.337.562 Ft)
1.852.900 Ft + ÁFA
(2.353.183 Ft)
1.711.000 Ft + ÁFA
(2.172.970 Ft)
1.708.000 Ft + ÁFA
(2.169.160 Ft)
1.877.900 Ft + ÁFA
(2.384.933 Ft)
1.883.900 Ft + ÁFA
(2.392.553 Ft)
1.960.700 Ft + ÁFA
(2.490.089 Ft)
1.972.400 Ft + ÁFA
(2.504.948 Ft)
