Leírás és Paraméterek
A UD univerzális fiókos széria rugalmas megoldást kínál, ahol a fiókok egyenként hűtésről fagyasztásra válthatók egy gombnyomással. Ez ideális akkor, ha kevés a hely. A hőmérséklet -21 és -18 fok, illetve +1 és +4 fok között választható. Két különböző szélességben, 1 vagy 2 fiókos kivitelben elérhető. Mindegyik GN tartókhoz 150 mm mélységig van méretezve. A felső lemez úgy lett kialakítva, hogy elbírja a nehéz berendezéseket, például fritőzöket, sütőket.
- Könnyen átváltható hűtő és fagyasztó között
- Maximalizált tárolóhely
- Kompatibilis GN edényekkel (max. 150 mm mélység)
- Ventilált hűtés gyors lehűtéshez és egyenletes hőmérséklethez
- Automatikus leolvasztás
- Lenyűgözően nagy tárolókapacitás
- Maximális fiók terhelhetőség: 60 kg
- Maximális munkalap terhelhetőség: 240 kg
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -21 és -18 °C között /+ 1 és +4 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 105 / 90 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 116 / 77 liter |
| GN edény kapacitás | 3 db |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Fiókok | 1 |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 70g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | E |
| EPREL nyilvántartási szám | 1963052 |
| Energiafogyasztás | 6.05 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2208 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 270 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 54 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1000 x 565 x 205 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1230 x 700 x 600 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1310 x 770 x 740 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 72 db |
| GTIN / EAN | 5708181360580 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-05 |
Hasonló termékek
476.300 Ft + ÁFA
(604.901 Ft)
476.300 Ft + ÁFA
(604.901 Ft)
451.900 Ft + ÁFA
(573.913 Ft)
