Leírás és Paraméterek
A TM kompresszoros minibár család kiváló választás hotelszobákba. Alacsony zajszintű, időzíthető, így csak akkor működik, ha az adott pillanatban üres a szoba. SLEEP (csendes) és FAST-cool (gyorshűtés) funkció található benne. Elegáns formatervezés, könnyű beépíthetőség, és nagyon alacsony energiafogyasztás jellemzi. Többféle méretben tömör vagy üvegajtós kivitelben is elérhető.
- Kompresszoros hűtőrendszer
- Kiváló termékbemutatás
- Alacsony energiafogyasztás
- Halk működés
- Időzítő funkció a maximális vendégkényelmet szolgálja
- SLEEP-mód funkció a csendes időszakhoz
- FAST-cool funkció az azonnali hűtéshez
- Megfordítható üvegajtó
- LED belső világítás
- Integrált fogantyú
- Zár
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +5 és +14 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 24 / 23 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 27 / 24 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | Állítható talp |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Fehér |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 1 műanyag polc |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 24g |
| Hőmérsékletmérő | Nem |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | G |
| EPREL nyilvántartási szám | 2261040 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalom |
| Energiafogyasztás | 0.31 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 113 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 65 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 38 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 310 x 207 x 397 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 402 x 425 x 505 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 450 x 475 x 550 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 375 db |
| GTIN / EAN | 5708181726140 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
