Leírás és Paraméterek
A Millennium LX adagolós pult széria 12-től 24 Napoli tégelyig terjedő méretekben elérhető. Ez a prémium pult elegáns, ívelt üveggel széles ízválasztékot mutathat be. A hatékony, ventilált hűtőrendszer egyenletes hűtést biztosít a fagylaltnak vagy a gelatónak, mindig tökéletes kiszolgálási hőmérséklettel.
- Kiváló termékprezentáció
- Napoli edényekhez alkalmas (nem tartalmazza)
- Fűtött üveg a páralecsapódás megelőzésére
- Oldalt dupla üvegezés
- LED belső világítás kapcsolóval
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Hátsó tolóajtós üveg
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -20 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 7 |
| Bruttó / Nettó súly | 290 / 250 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 630 / 118 liter |
| Tálalási kapacitás | 12 Napoli edény (5 l) |
| Teljes megjelenített terület | 0.71 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Rozsdamentes acél |
| Belső világítás | LED |
Hűtés és Funkciók
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 148g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 35°C 75% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 20.43 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 7456 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1400 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 54 dB(A) |
Méretek
| Külső méret (SZxHxM) | 1166 x 1080 x 1356 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1250 x 1150 x 1620 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 18 db |
| GTIN / EAN | 7015101211007 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Energiaosztály
Hasonló termékek
3.691.200 Ft + ÁFA
(4.687.824 Ft)
3.947.800 Ft + ÁFA
(5.013.706 Ft)
3.947.800 Ft + ÁFA
(5.013.706 Ft)
4.283.900 Ft + ÁFA
(5.440.553 Ft)
4.283.900 Ft + ÁFA
(5.440.553 Ft)
4.762.600 Ft + ÁFA
(6.048.502 Ft)
4.762.600 Ft + ÁFA
(6.048.502 Ft)
5.145.900 Ft + ÁFA
(6.535.293 Ft)
