Leírás és Paraméterek
A Millennium LX adagolós pult széria 12-től 24 Napoli tégelyig terjedő méretekben elérhető. Ez a prémium pult elegáns, ívelt üveggel széles ízválasztékot mutathat be. A hatékony, ventilált hűtőrendszer egyenletes hűtést biztosít a fagylaltnak vagy a gelatónak, mindig tökéletes kiszolgálási hőmérséklettel.
- Kiváló termékprezentáció
- Napoli edényekhez alkalmas (nem tartalmazza)
- Fűtött üveg a páralecsapódás megelőzésére
- Oldalt dupla üvegezés
- LED belső világítás kapcsolóval
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Hátsó tolóajtós üveg
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -20 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 7 |
| Bruttó / Nettó súly | 313 / 270 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 970 / 181 liter |
| Tálalási kapacitás | 18 Napoli edény (5 l) |
| Teljes megjelenített terület | 1.07 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Rozsdamentes acél |
| Belső világítás | LED |
Hűtés és Funkciók
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 2 x 148g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 35°C 75% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 28.62 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 10445 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 2450 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 56 dB(A) |
Méretek
| Külső méret (SZxHxM) | 1661 x 1080 x 1356 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1800 x 1150 x 1620 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 13 db |
| GTIN / EAN | 5708181617615 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Energiaosztály
Hasonló termékek
4.283.900 Ft + ÁFA
(5.440.553 Ft)
3.947.800 Ft + ÁFA
(5.013.706 Ft)
3.947.800 Ft + ÁFA
(5.013.706 Ft)
4.762.600 Ft + ÁFA
(6.048.502 Ft)
4.762.600 Ft + ÁFA
(6.048.502 Ft)
3.691.200 Ft + ÁFA
(4.687.824 Ft)
3.663.600 Ft + ÁFA
(4.652.772 Ft)
5.145.900 Ft + ÁFA
(6.535.293 Ft)
