Leírás és Paraméterek
A Millennium ST adagolós pult széria 12-től 24 Napoli tégelyes kivitelben elérhető. Ez a prémium pult modern, sík üveggel számos finom ízt mutathat be. A hatékony, ventilált hűtőrendszer gondoskodik arról, hogy a fagylalt vagy a gelato mindig egyenletesen hűtött, tökéletesen adagolható hőfokon maradjon.
- Kiváló termékláthatóság
- Sík tető/üveg fedél
- Napoli edényekhez alkalmas (nem tartalmazza)
- LED belső világítás kapcsolóval
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Elülső üveg előrehajtható igény esetén
- Oldalt dupla üvegezés
- Fűtött üveg a páralecsapódás megelőzésére
- Hátsó tolóajtós üveg
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -20 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 7 |
| Bruttó / Nettó súly | 421 / 363 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1080 / 201 liter |
| Tálalási kapacitás | 20 Napoli edény (5 l) |
| Teljes megjelenített terület | 1.19 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Rozsdamentes acél |
| Belső világítás | LED |
Hűtés és Funkciók
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 2 x 148g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 35°C 75% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 29.75 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 10859 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 2560 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 58 dB(A) |
Méretek
| Külső méret (SZxHxM) | 1826 x 1054 x 1356 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2000 x 1150 x 1620 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 12 db |
| GTIN / EAN | 5708181617660 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Energiaosztály
Hasonló termékek
4.762.600 Ft + ÁFA
(6.048.502 Ft)
5.145.900 Ft + ÁFA
(6.535.293 Ft)
5.208.900 Ft + ÁFA
(6.615.303 Ft)
4.283.900 Ft + ÁFA
(5.440.553 Ft)
4.283.900 Ft + ÁFA
(5.440.553 Ft)
3.947.800 Ft + ÁFA
(5.013.706 Ft)
3.947.800 Ft + ÁFA
(5.013.706 Ft)
3.691.200 Ft + ÁFA
(4.687.824 Ft)
