Leírás és Paraméterek
A Bermuda sorozat két bemutatóméretben kapható, 10 vagy 13 tégelyes kivitelben. A pult ventilált hűtőrendszerrel rendelkezik, amely biztosítja, hogy fagylaltja vagy gelatója ideális tálalási hőmérsékleten legyen. A készülék külön hűtött alsó tárolóval is rendelkezik. A Bermuda elegáns, ívelt üveges kialakítása nemcsak látványos, de praktikus is, mivel fűtött felülete megakadályozza a páralecsapódást.
- Tökéletes hőmérséklet-elosztás
- Fűtött üveg a páralecsapódás megelőzésére
- Kompatibilis Napoli edényekkel (nem tartozék)
- LED-es belső világítás kapcsolóval
- Digitális vezérlés és hőmérséklet kijelző
- Könnyen hozzáférhető tárolórekesz
- Hátsó éjszakai függöny a hőmérséklet fenntartása érdekében
- Ventilált hűtés
- Automatikus leolvasztás
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -20 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 220 / 200 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 395 / 325 liter |
| Tálalási kapacitás | 13 Napoli tálca (5 l) |
| Teljes megjelenített terület | 0.77 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék |
| Külső felület | Szürke |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Nem |
| Higiéniai üveg (pajzs) | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 195g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | E |
| EPREL nyilvántartási szám | 1109070 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 26.2 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 9563 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1340 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 56 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1530 x 517 x 232 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1670 x 800 x 1343 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1740 x 860 x 1466 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 13 db |
| GTIN / EAN | 5708181212148 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.888.700 Ft + ÁFA
(2.398.649 Ft)
2.173.800 Ft + ÁFA
(2.760.726 Ft)
1.740.400 Ft + ÁFA
(2.210.308 Ft)
3.663.600 Ft + ÁFA
(4.652.772 Ft)
3.691.200 Ft + ÁFA
(4.687.824 Ft)
