Leírás és Paraméterek
A Fiji fagylaltos adagoló fagyasztók 4, 6 vagy 7 Napoli tégelyes kivitelben elérhetők. Mélysége csupán 630 mm, ezért nagyon kompakt és ideális kis helyekre. A fagylaltos bemutató rész ventilált hűtéssel van ellátva, így tökéletesen megőrzi a fagyasztott fagylalt vagy gelato minőségét. Görgőkkel a könnyű mozgatáshoz, belső LED világítással és kényelmes, lehajtható hátsó kiszolgáló ajtóval rendelkezik.
- Teljesen automata
- Ventilált hűtés
- Hajlított felső rész/üveg tető/elülső
- LED belső világítás kapcsolóval
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Napoli edényekhez alkalmas (nem tartalmazza)
- Görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -18 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 77 / 67 kg |
| Tálalási kapacitás | 4+4 Napoli edény (5 l) |
| Teljes megjelenített terület | 0.24 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér |
| Belső világítás | LED |
Hűtés és Funkciók
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 120g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 40°C 40% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 6.5 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2373 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 555 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 340 x mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 824 x 630 x 1247 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 938 x 703 x 1190 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 37 db |
| GTIN / EAN | 7024100411200 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.740.400 Ft + ÁFA
(2.210.308 Ft)
1.888.700 Ft + ÁFA
(2.398.649 Ft)
2.173.800 Ft + ÁFA
(2.760.726 Ft)
3.663.600 Ft + ÁFA
(4.652.772 Ft)
3.691.200 Ft + ÁFA
(4.687.824 Ft)
