Leírás és Paraméterek
Az MTF szupermarket fali fagyasztó/hűtő család ideális a bolti hely kihasználásához, ha alatta SFI ládás hűtő vagy fagyasztó található. Könnyen vált át hűtő és fagyasztó között, oldalról középre irányuló ventilátoros hűtéssel, fűtött önzáródó ajtókkal és automatikus leolvasztással. Fal mellé vagy látványos szigetes elrendezésben is elhelyezhető.
- Könnyen átkapcsolható hűtő és fagyasztó között
- Ideális az üzlettér optimalizálásához
- Oldalról középre szellőztetett hűtés
- Ideális alsó ládás hűtő/fagyasztóval együtt
- Energiatakarékos változó fordulatszámú kompresszor
- Fűtött, önzáró üvegajtók
- Automata leolvasztás
- Teleszkópos lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -24 és -18 °C között / -1 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 334 / 272 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 779 / 545 liter |
| Teljes megjelenített terület | 1 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | Erős állvány |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 3 önzáródó fűtött üvegajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 9 állítható huzalpolc, fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 510x423 |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 135g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 1336315 |
| Energiafogyasztás | 7.32 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2672 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1057 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 58 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1730 x 480 x 947 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1850 x 745 x 2430 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1975 x 790 x 1630 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 15 db |
| GTIN / EAN | 5708181707620 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.288.500 Ft + ÁFA
(1.636.395 Ft)
1.133.500 Ft + ÁFA
(1.439.545 Ft)
999.000 Ft + ÁFA
(1.268.730 Ft)
889.300 Ft + ÁFA
(1.129.411 Ft)
844.500 Ft + ÁFA
(1.072.515 Ft)
746.600 Ft + ÁFA
(948.182 Ft)
