Leírás és Paraméterek
Az UC alsópultos hűtők professzionális konyhák számára készültek, GN1/1 méretű fiókokkal. SS304 rozsdamentes acélból készültek, 4, 6 vagy 8 fiókos kivitelben elérhetők. A ventillált hűtőrendszer gyors lehűtést és egyenletes hőmérsékletet biztosít. A hőmérséklet az elektronikus termosztáttal szabályozható. Hasonló modellek ajtókkal is elérhetők.
- Rozsdamentes acél
- Automatikus leolvasztás
- GN1/1 fiókok
- Állítható lábak
- Ventilált hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 160 / 150 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 370 / 350 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 6 állítható láb |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Fiókok | 8 GN1/1 fiók |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 101909 |
| Energiafogyasztás | 2.68 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 978 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 300 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1772 x 530 x 389 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 2230 x 700 x 670 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2260 x 750 x 720 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 48 db |
| GTIN / EAN | 5708181360290 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-06-26 |
Hasonló termékek
784.500 Ft
673.500 Ft + ÁFA
(855.345 Ft)
768.900 Ft + ÁFA
(976.503 Ft)
762.600 Ft + ÁFA
(968.502 Ft)
800.700 Ft + ÁFA
(1.016.889 Ft)
