Leírás és Paraméterek
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +3 és +9 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 50 / 46 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 120 / 102 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Piros RAL3005 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 2 SS304 polc |
| Polc mérete | 290 x 430 mm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus 3-9 °C |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 30g |
| Hőmérsékletmérő | Nem |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | F |
| EPREL nyilvántartási szám | 2003461 |
| Energiafogyasztás | 0.28 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 104 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 80 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 40 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 295 x 495 x 805 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 392 x 595 x 1120 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 430 x 660 x 1180 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 180 db |
| GTIN / EAN | 5708181501891 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
290.900 Ft
271.500 Ft + ÁFA
(344.805 Ft)
379.500 Ft
353.900 Ft + ÁFA
(449.453 Ft)
