Leírás és Paraméterek
Hűtőkamra paneljeink 80 vagy 120 mm vastag hatékony poliuretán szigeteléssel, többféle méretben elérhetők. Egyszerű pattintós rendszerüknek köszönhetően a szerelés gyors és problémamentes. A modul panelek felcserélhetők, így az ajtó helyzete variálható és a kamra mérete igény szerint alakítható. Monoblokk hűtőegységek külön rendelhetők.
- Csak panelek - hűtőegység nélkül
- Zárható illesztési rendszer
- 80 mm panel szigetelés
- Sokféle testreszabási lehetőség
- Könnyű hozzáférés a termékekhez
- Egyszerű összeszerelés
- Polcok tartozékként elérhetők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Bruttó / Nettó súly | 241 / 221 kg |
| Belső űrtartalom | 5.3 m³ |
| Falvastagság | 80 mm |
| Szigetelőanyag sűrűség | 42 kg/m³ |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1340 x 1940 x 2040 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1500 x 2100 x 2120 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 2200 x 1300 x 1100 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 16 db |
| GTIN / EAN | 5708181711887 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
