Leírás és Paraméterek
A SPID pultfölötti hűtőpult család ideális friss ételek ízléses bemutatására szendvicsbárokban, delikáteszekben és szupermarketekben. Az üveg elölről védi az ételeket, ugyanakkor jó rálátást biztosít a vásárlóknak. A pult légkeringtetéses hűtéssel rendelkezik, és alkalmas gastronorm edényekhez (nem tartozék). Többféle méretben elérhető az igényekhez igazodva.
- Kiváló termékláthatóság
- Üveges kialakítás az élelmiszer védelmére
- Az elülső üveg szükség esetén előrehajtható
- GN1/1 edény(ek) befogadása (nem tartozék)
- Könnyen hozzáférhető tárolórekesz
- Fekete külső
- Ventilált hűtés
- Automatikus leolvasztás
- LED belső világítás
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -1 és +5 °C között |
| Klímaosztály | 3 |
| Bruttó / Nettó súly | 180 / 164 kg |
| Teljes megjelenített terület | 0.76 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete RAL9005 |
| Belső felület | Fehér RAL9003 |
| Belső világítás | Igen |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 80g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiafogyasztás | 5.7 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2081 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 565 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 48 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 960 x 670 x mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1025 x 960 x 1235 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1155 x 1065 x 1230 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 44 db |
| GTIN / EAN | 5708181735890 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
Hasonló termékek
1.464.000 Ft + ÁFA
(1.859.280 Ft)
1.673.500 Ft + ÁFA
(2.125.345 Ft)
