Leírás és Paraméterek
Az UPD bemutatóhűtő sorozat függőleges kialakítású, minden oldala dupla üvegezésű. Állítható rácspolcokkal a rugalmasságért. LED világítás emeli ki a terméket, a ventilált hűtőrendszer pedig hűvösen és frissen tartja a tartalmat. Az UPD sorozat több méretben és kivitelben elérhető bármilyen igényhez.
- Négyoldali dupla üvegezés
- Állítható huzalpolcok
- Üvegajtó
- Alumínium felület
- Erős kerekek a mobilitáshoz
- Ventilációs hűtés
- Belső LED világítás
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +12 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 160 / 140 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 468 / 425 liter |
| Teljes megjelenített terület | 2.29 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | Alumínium / SS304 |
| Belső felület | Alumínium / SS304 |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros üveg ajtó |
| Polcok száma és típusa | 5 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 511*486 |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 130g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 494291 |
| Energiafogyasztás | 4.99 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1822 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 255 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 46 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 638 x 638 x 1180 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 706 x 706 x 1800 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 760 x 820 x 1930 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 45 db |
| GTIN / EAN | 5708181361716 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
