Leírás és Paraméterek
Az RK-SNACK snack hűtők professzionális konyhák számára készülnek, magas minőségű SS304 rozsdamentes acélból. Ventilátoros hűtéssel rendelkezik, és a hőmérséklet digitális termosztáton szabályozható.
- Önzáró ajtó 105 fokos megállással
- Megfordítható tömör ajtó
- Rozsdamentes acél
- Zár
- Állítható polcok
- Állítható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 140 / 130 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 450 / 429 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
| Polcok száma és típusa | 3 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 530 x 540 |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 90g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| EPREL nyilvántartási szám | 101541 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 1.12 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 409 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 353 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 560 x 553 x 1380 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 680 x 700 x 1900 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 745 x 720 x 2130 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 48 db |
| GTIN / EAN | 5708181359638 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
378.500 Ft + ÁFA
(480.695 Ft)
398.300 Ft + ÁFA
(505.841 Ft)
