Leírás és Paraméterek
A CW beépített hűtőmedence sorozat biztonságos megoldást kínál ételek látványos tálalására például svédasztalos rendszerben. A medencék masszívak és diszkrét megjelenésűek, klasszikus gasztro vagy HoReCa stílusban, SS304 rozsdamentes acélból. Könnyen tisztítható és használható. A standard GN méretekhez tervezve, így az edények pontosan illeszkednek.
- Rozsdamentes acél
- Statikus hűtés
- Elektronikus termosztát
- Befogad GN1/1 edény(eke)t (nem tartozék)
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 55 / 50 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 104 / 102 liter |
| GN edény kapacitás | 3 db |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Elválasztók száma | 4 db |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 70g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiafogyasztás | 2.88 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 1051 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 122 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 994 x 570 x 175 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1102 x 678 x 536 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1150 x 730 x 680 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 96 db |
| GTIN / EAN | 5708181361310 |
| Beépítési méret (SZxH) | 1075 x 650mm |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Hasonló termékek
254.200 Ft + ÁFA
(322.834 Ft)
280.300 Ft + ÁFA
(355.981 Ft)
233.200 Ft + ÁFA
(296.164 Ft)
290.200 Ft + ÁFA
(368.554 Ft)
314.200 Ft + ÁFA
(399.034 Ft)
318.700 Ft + ÁFA
(404.749 Ft)
366.100 Ft + ÁFA
(464.947 Ft)
