Leírás és Paraméterek
A BLCA-X sokkoló hűtő családot széles körben használják professzionális konyhákban, ha gyors és higiénikus hűtésre van szükség. A sokkoló hűtés vagy fagyasztás megőrzi az ételek színét, állagát és ízét. Tartalmaz maghőmérséklet érzékelőt. Választhat előre beállított programot vagy sajátot hozhat létre az érintőkijelzős vezérlőn. Több méretben elérhető, minőségi SS304 rozsdamentes acélból, GN és Euronorm méretezéssel.
- Érintőképernyős vezérlő
- Programozható termosztát
- HACCP kompatibilis adat export
- Adat feltöltés/letöltés USB-n keresztül
- GN1/1 és Euronorm edény vezetők
- Rozsdamentes acél
- Magnál szenzor tartozék
- Megfordítható önzáró ajtó
- Állítható lábak
- (Hűtés +70°C-ról +3°C-ra) 40kg 90 perc alatt
- (Fagyasztás +70°C-ról -18°C-ra) 28kg 240 perc alatt
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -30 és +70 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 190 / 150 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 368 / 192 liter |
| Hűtési kapacitás | 40 kg |
| Fagyasztásik kapacitás | 28 kg |
| GN edény kapacitás | 10 db |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros önzáródó tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Programozható érintőképernyő |
| Hűtés típusa | Sokk |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 165g |
Teljesítmény és fogyasztás
| Bemeneti teljesítmény | 900 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 60 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 660 x 640 x 870 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 804 x 815 x 1885 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 870 x 900 x 1730 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 26 db |
| GTIN / EAN | 5708181740221 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Hasonló termékek
1.049.900 Ft + ÁFA
(1.333.373 Ft)
1.399.900 Ft + ÁFA
(1.777.873 Ft)
