Leírás és Paraméterek
A CKC KEG hűtő sorozat több méretben kapható, 2–8 x 20 literes KEG hordó fér el benne. Fekete külső és rozsdamentes acél belső jellemzi. Ventilált hűtése gondoskodik a gyors lehűtésről, a hőmérséklet egyszerűen állítható az elektronikus termosztáton keresztül. Kiváló választás csapolt sört kínáló, forgalmas bárok számára.
- Önzáró ajtók
- Rozsdamentes acél belső
- Állítható lábak
- Ventilációs hűtés
- Alkalmas 20 l hordóhoz
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 96 / 91 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 362 / 359 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | SS430 tükörfényes |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 99041 |
| Energiafogyasztás | 2.52 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 920 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 250 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 990 x 500 x 730 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1350 x 590 x 860 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1400 x 620 x 1050 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 52 db |
| GTIN / EAN | 5708181360344 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-05-28 |
Hasonló termékek
379.500 Ft
353.900 Ft + ÁFA
(449.453 Ft)
