Leírás és Paraméterek
Az SDU tárolóhűtő sorozat kiváló minőséget kínál versenyképes áron. Ventilátoros hűtéssel és automatikus leolvasztással rendelkezik. Az igényekhez könnyen igazítható, hiszen megfordítható ajtóval, állítható lábakkal és állítható polcokkal szerelt. Több méretben elérhető.
- Megfordítható tömör ajtó
- Ventilátoros hűtés
- Állítható polcok
- Állítható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 82 / 74 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 290 / 260 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 2 állítható talp |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | ABS |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros tömör ajtó |
| Polcok száma és típusa | 4 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 498 x 405 mm |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 70g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 101827 |
| Energiafogyasztás | 1.7 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 619 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 197 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 470 x 440 x 1347 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 595 x 640 x 1635 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 680 x 710 x 1740 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 51 db |
| GTIN / EAN | 5708181002329 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
226.400 Ft + ÁFA
(287.528 Ft)
