Leírás és Paraméterek
Az UC alsópultos hűtők professzionális konyhák számára készültek, GN1/1 méretű polcokkal. SS304 rozsdamentes acélból készültek, 2, 3 vagy 4 önzáródó ajtóval elérhetők. A ventillált hűtőrendszer gyors lehűtést és egyenletes hőmérsékletet biztosít. A hőmérséklet az elektronikus termosztáttal szabályozható. Hasonló modellek fiókokkal is elérhetők.
- Rozsdamentes acél
- Automatikus leolvasztás
- Önzáró ajtók
- Állítható lábak
- Ventilált hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -2 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 95 / 82 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 180 / 170 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható láb |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Fiókok | 0 |
| Ajtók szám és típusa | 2 zsanéros önzáró ajtó |
| Polcok száma és típusa | 2 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | GN1/1 |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 95g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 101878 |
| Energiafogyasztás | 1.67 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 610 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 300 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 902 x 530 x 389 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1360 x 700 x 670 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1405 x 750 x 720 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 72 db |
| GTIN / EAN | 5708181361860 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
382.100 Ft + ÁFA
(485.267 Ft)
361.000 Ft + ÁFA
(458.470 Ft)
397.100 Ft + ÁFA
(504.317 Ft)
