Leírás és Paraméterek
Az FSC asztali sorozat kiváló minőséget nyújt megfizethető áron. A bemutatóhűtő ideális márkázáshoz, a világító tetőpanel biztosan felkelti a vásárlók figyelmét. Kis méreténél fogva tökéletes asztalra vagy akár falra (tartozék fali konzolokkal is).
- Toló üvegajtók
- LED világítású tető
- Állítható polcok
- Állítható lábak
- LED belső világítás
- Ventilátoros hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 51 / 46 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 100 / 60 liter |
| 330 ml-es palack | 96 db |
| 500 ml-es palack | 72 db |
| 330 ml-es üveg | 64db |
| 500 ml-es üveg | 64db |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | ABS |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 toló üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 3 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 577 x 209 mm |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
| Felső világító egység típusa | D-alakú |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 43g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 574526 |
| Energiafogyasztás | 1.37 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 500 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 85 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 560 x 265 x 636 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 655 x 390 x 930 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 750 x 500 x 1036 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 160 db |
| GTIN / EAN | 5708181002275 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
