Leírás és Paraméterek
Az RIC gördíthető hűtő család a professzionális konyhák hatékonyságához járul hozzá. Strapabíró SS304 rozsdamentes acélból készültek, a légkeringtetéses egységek frissen tartják az ételeket. Mindegyik rekeszbe könnyedén illeszthető 1 db GN2/1 vagy 1 db 600x400 mm vagy 2 db GN1/1 20 tálcás kocsi (külön rendelhető). Ideális pékségek, rendezvényhelyszínek és professzionális konyhák számára.
- Rozsdamentes acél külső és belső
- 20 tálcás kocsikhoz alkalmas (nem tartozék)
- Ventilált hűtés
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Automatikus leolvasztás
- 5-ös klímaosztály magas teljesítményhez meleg környezetben
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 288 / 250 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 1918 / 832 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 pántos tömör ajtó |
Hűtés és Funkciók
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus kikapcsolási ciklus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 150g |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiafogyasztás | 5.5 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 2007.5 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 650 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 52 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1600 x 836 x 1810 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1760 x 994 x 2201.5 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1785 x 1030 x 2350 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 13 db |
| GTIN / EAN | 5708181741044 |
Letöltések
Termékleírás
Alkatrész lista
Hasonló termékek
1.094.500 Ft + ÁFA
(1.390.015 Ft)
1.136.600 Ft + ÁFA
(1.443.482 Ft)
704.900 Ft + ÁFA
(895.223 Ft)
699.000 Ft + ÁFA
(887.730 Ft)
