Leírás és Paraméterek
A TFW-F keret nélküli bortároló hűtő sorozat elegáns megoldást nyújt a borok tárolására és bemutatására. Modern dizájn, szegély nélküli üvegajtó, finom LED világítás, kihúzható fa polcokkal. A borhűtő korszerű hűtőrendszere csökkenti a hő-, zaj- és energiafogyasztást.
- Keret nélküli üvegajtó
- 2 hőmérséklet zóna, max. 7°C eltéréssel
- Energiahatékony hűtőrendszer
- Nagyon alacsony zajszint
- LED belső világítás kapcsolóval
- Megfordítható ajtó
- Ívelt rozsdamentes acél fogantyú
- Fa polcok
- Magas/alacsony hőmérséklet riasztás
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +5 és +10 °C között / +10 és +18 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 49 / 44 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 155 / 131 liter |
| 750 ml-es borosüveg | 46 db |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Fekete ABS |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros keret nélküli ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 6 fa borpolc |
| Polcok maximális terhelése | 35 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 35g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | G |
| EPREL nyilvántartási szám | 734217 |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 0.4 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 145 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 160 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 40 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 520 x 445 x 605 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 595 x 570 x 820 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 670 x 670 x 880 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 108 db |
| GTIN / EAN | 5708181995058 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
| Várható szállítás | 2026-07-10 |
Hasonló termékek
290.900 Ft
271.500 Ft + ÁFA
(344.805 Ft)
