Leírás és Paraméterek
Az RKS álló halhűtők professzionális konyhákhoz készültek, kiváló hal- és tenger gyümölcsei tároláshoz. 7 darab halas tálcával és rozsdamentes acél betétekkel szerelt. A szekrény magas minőségű SS304 rozsdamentes acélból készült, erős kerekekkel a mozgatáshoz és a tisztításhoz.
- Hal tárolására tervezve
- Rozsdamentes acél
- Megfordítható tömör ajtó
- Statikus hűtés
- Önzáró ajtó 105 fokos megállással
- Állítható polcok
- Erős görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -6 és +8 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 145 / 135 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 560 / 507 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 kerék, 2 fékkel |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros önzáródó tömör ajtó |
| Polcok száma és típusa | 7 haltálca 400x600 |
| Polcok maximális terhelése | 110 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 85g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 1.19 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 434 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 353 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 42 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 560 x 653 x 1396 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 680 x 810 x 2010 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 715 x 840 x 2050 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 39 db |
| GTIN / EAN | 5708181363833 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Hasonló termékek
479.000 Ft + ÁFA
(608.330 Ft)
529.900 Ft + ÁFA
(672.973 Ft)
531.500 Ft + ÁFA
(675.005 Ft)
562.900 Ft + ÁFA
(714.883 Ft)
