Leírás és Paraméterek
Az EBC ládahűtő család letisztult dizájnnal, alacsony energiafogyasztással és egyszerű belső hozzáféréssel rendelkezik. Nagyszerű választás a horeca és bár szegmens számára, mivel a szekrény belseje mindig pozitív hőmérsékleten marad, így nem rontja meg a fagyásra érzékeny termékeket. Többféle méretben elérhető.
- Alacsony energiafogyasztás
- Könnyű termékelérés
- Ideális friss áru tárolására
- Tömör fedél
- Statikus hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +3 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 51 / 48 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 352 / 349 liter |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 görgő |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | Fehér |
| Belső világítás | LED opcióként |
| Fedelek száma és típusa | 1 zsanéros tömör fedél |
| Zár | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Kézi |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 72g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | B |
| EPREL nyilvántartási szám | 1869190 |
| Energiafogyasztás | 0.56 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 204 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 250 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 44 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1192 x 472 x 686 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1326 x 696 x 857 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1370 x 710 x 880 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 50 db |
| GTIN / EAN | 5708181729349 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
Hasonló termékek
281.800 Ft + ÁFA
(357.886 Ft)
324.400 Ft + ÁFA
(411.988 Ft)
