Leírás és Paraméterek
Az FSC egyajtós palackhűtő sorozat kiváló minőséget kínál versenyképes áron. A szekrény fehér, szürke alu-keretes üvegajtóval. Ideális logózásra, mivel a tetőn világító panel található, ami garantáltan felkelti a vásárlók figyelmét. Remek termékbemutató erőteljes ventilátoros hűtéssel, állítható polcokkal a rugalmasságért. Sok modell világító tetőpanel nélkül is elérhető (FS sorozat).
- LED világítású tető
- Megfordítható ajtó
- Állítható polcok
- Állítható lábak
- LED belső világítás
- Zsanéros alumínium-keretes üvegajtó
- Ventilátoros hűtés
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 87 / 82 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 372 / 347 liter |
| 330 ml-es palack | 455 db |
| 500 ml-es palack | 301 db |
| 330 ml-es üveg | 217db |
| 500 ml-es üveg | 217db |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 2 görgő |
| Talp / Láb | 2 állítható talp |
| Külső felület | Fehér |
| Belső felület | ABS |
| Belső világítás | LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 5 fehér drót polc |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 498 x 405 mm |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
| Felső világító egység típusa | D-alakú |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Mechanikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 80g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | D |
| EPREL nyilvántartási szám | 473110 |
| Energiafogyasztás | 2.25 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 821 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 295 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 45 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 595 x 640 x 1980 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 680 x 710 x 2080 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 54 db |
| GTIN / EAN | 5708181002107 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
