Leírás és Paraméterek
A BLCA-X sokkoló hűtő családot széles körben alkalmazzák professzionális konyhákban, amikor az ételeket gyorsan és higiénikusan kell lehűteni. Maghőmérséklet érzékelő is tartozik hozzá. Választhat az előre beállított programok közül vagy egyedit is létrehozhat az egyszerűen kezelhető érintőkijelzős vezérlőn. Több méretben elérhető, mindegyik kiváló minőségű SS304 rozsdamentes acélból, GN és Euronorm méretezéssel.
- Érintőképernyős vezérlő
- Programozható termosztát
- HACCP kompatibilis adat export
- Adat feltöltés/letöltés USB-n keresztül
- GN1/1 és Euronorm edény vezetők
- Rozsdamentes acél
- Magnál szenzor tartozék
- Megfordítható önzáró ajtó
- Állítható lábak
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -30 és +70 °C között |
| Klímaosztály | 5 |
| Bruttó / Nettó súly | 130 / 104 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 139 / 60 liter |
| Hűtési kapacitás | 12 kg |
| Fagyasztásik kapacitás | 8 kg |
| GN edény kapacitás | 3 x GN1/1 db |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | SS304 |
| Belső felület | SS304 |
| Belső világítás | Nem |
| Zár | Nem |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros önzáródó tömör ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Programozható érintőképernyő |
| Hűtés típusa | Sokk |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 130g |
Teljesítmény és fogyasztás
| Bemeneti teljesítmény | 700 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 60 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 660 x 640 x 330 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 804 x 826 x 995 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 870 x 900 x 1030 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 52 db |
| GTIN / EAN | 5708181740122 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Hasonló termékek
699.000 Ft + ÁFA
(887.730 Ft)
585.100 Ft + ÁFA
(743.077 Ft)
