Leírás és Paraméterek
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +2 és +10 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 189 / 174 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 895 / 660 liter |
| 330 ml-es palack | 1152 db |
| 500 ml-es palack | 816 db |
| 330 ml-es üveg | 560db |
| 500 ml-es üveg | 560db |
Dizájn és anyaghasználat
| Görgők | 4 görgő |
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fehér RAL9016 |
| Belső felület | Fehér festett acél |
| Belső világítás | 2 x függőlegesen LED |
| Zár | Igen |
| Ajtók szám és típusa | 2 önzáró toló üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Nem |
| Polcok száma és típusa | 10 drót polc fehér |
| Polc színe | Fehér |
| Polc mérete | 1072 x 470 mm |
| Polcok maximális terhelése | 196 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Szellőztetett |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 120g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | F |
| Energiafogyasztás | 10 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 3650 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 740 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 48 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 1090 x 573 x 1533 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 1200 x 735 x 1990 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1250 x 800 x 2160 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 23 db |
| GTIN / EAN | 5708181005092 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Hasonló termékek
617.600 Ft + ÁFA
(784.352 Ft)
617.600 Ft + ÁFA
(784.352 Ft)
627.900 Ft
602.500 Ft + ÁFA
(765.175 Ft)
