Leírás és Paraméterek
A TFW-S rozsdamentes acél bortároló hűtő sorozat modern megoldás borpalackok bemutatására és tárolására. Elegáns dizájn, rozsdamentes acél külső, fekete belső, finom LED világítás, kihúzható fa polcokkal. Hatékony modern hűtőrendszere csökkenti a zajt, a meleget és az energiafogyasztást.
- Rozsdamentes acél ajtókeret és fogantyú
- 1 hőmérsékleti zóna
- Zsanéros üvegajtó
- Fa polcok
- Megfordítható ajtó
- Magas/alacsony hőmérséklet riasztás
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | +5 és +18 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 31 / 26 kg |
| Bruttó / Nettó űrtartalom | 80 / 57 liter |
| 750 ml-es borosüveg | 18 db |
Dizájn és anyaghasználat
| Talp / Láb | 4 állítható talp |
| Külső felület | Fekete |
| Belső felület | Fekete ABS |
| Belső világítás | LED |
| Ajtók szám és típusa | 1 zsanéros üveg ajtó |
| Megfordítható ajtó | Igen |
| Polcok száma és típusa | 6 fa borpolc |
| Polcok maximális terhelése | 35 kg/m² |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Ventilátoros |
| Leolvasztás típusa | Automatikus |
| Hűtőközeg | R600a |
| Hűtőközeg-töltet | 25g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | A |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 0.38 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 140 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 90 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 40 dB(A) |
Méretek
| Belső méret (SZxHxM) | 227 x 492 x 658 mm |
| Külső méret (SZxHxM) | 295 x 570 x 860 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 340 x 650 x 920 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 216 db |
| GTIN / EAN | 5708181704087 |
Letöltések
Termékleírás
Használati útmutató
Alkatrész lista
Energiaosztály
