Leírás és Paraméterek
Az Isabella széria tágas fagylalt kiszolgáló pult, 10 vagy 13 tégelyes opcióval. Ívelt üveg kialakítása figyelemfelkeltő bemutatást nyújt, amely lenyűgözi a vendégeket, és a hátulsó kiszolgáló polc segíti a gyors kiszolgálást. A beépített hűtött alsó tárolóval forgalmas időszakokban is könnyen újratölthető friss fagylalttal. A pult görgőkkel és belső LED világítással is rendelkezik, hogy fagylaltját a lehető legkedvezőbben mutassa be.
- Teljesen automata
- Hajlított üveg köhögésvédő
- Napoli edényekhez alkalmas (nem tartalmazza)
- Statikus hűtés
- LED belső világítás kapcsolóval
- Könnyen elérhető tárolórész
- Digitális vezérlő és hőmérséklet kijelző
- Hátsó éjszakai függöny a hőmérséklet megtartásáért
- Görgők
Technikai Specifikációk
Kapacitás és tárolás
| Hőmérséklet tartomány | -16 és -14 °C között |
| Klímaosztály | 4 |
| Bruttó / Nettó súly | 223 / 192 kg |
| Tálalási kapacitás | 13 Napoli tálca (5 l) |
| Teljes megjelenített terület | 0.77 m² |
Dizájn és anyaghasználat
| Külső felület | Szürke |
| Belső felület | Fehér |
| Belső világítás | LED |
Hűtés és Funkciók
| Vezérlés típusa | Elektronikus |
| Hűtés típusa | Statikus |
| Leolvasztás típusa | Automata, forró gáz |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőközeg-töltet | 135 / 45g |
| Hőmérsékletmérő | Igen |
Teljesítmény és fogyasztás
| Energiaosztály | C |
| Maximális környezeti hőmérséklet | 30°C 55% relatív páratartalomnál |
| Energiafogyasztás | 11.84 kWh/24óra |
| Éves energiafogyasztás | 4322 kWh/év |
| Bemeneti teljesítmény | 1240 W |
| Feszültség / Frekvencia | 220-240/50 V/Hz |
| Zajszint | 57 dB(A) |
Méretek
| Külső méret (SZxHxM) | 1647 x 906 x 1372 mm |
| Csomagolási méret (SZxHxM) | 1748 x 978 x 1450 mm |
| 40 lábas konténerbe rakható mennyiség | 13 db |
| GTIN / EAN | 7025101321004 |
Letöltések
Termékleírás
Energiaosztály
Hasonló termékek
1.072.300 Ft + ÁFA
(1.361.821 Ft)
969.700 Ft + ÁFA
(1.231.519 Ft)
925.900 Ft + ÁFA
(1.175.893 Ft)
